Pir[A]teX

.
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Kërko ndihmë

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 21
Join date : 2010-01-06
Age : 21
Location : Prishtina

PostSubject: Kërko ndihmë   Thu Jan 07, 2010 12:57 pm

Ktu mundeni me kërku ndihmë,si dhe të ndani apo të postoni linka,foto,etj...
Back to top Go down
View user profile http://piratex.board-directory.net
 
Kërko ndihmë
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pir[A]teX :: Piratex - Center :: Pyetje & Përgjigje-
Jump to: