Pir[A]teX

.
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Gran Turismo 5 for Ps3

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 21
Join date : 2010-01-06
Age : 21
Location : Prishtina

PostSubject: Gran Turismo 5 for Ps3   Thu Jan 07, 2010 1:47 pm

Grand Turismo 5

Kjo është kopertina e CD-s.


Kurse kjo është brenda lojës.


Ktu mund ta shihni se çfarë efekte reale ka brenda lojës.

Përshkrimi i lojës:

Gran Turismo 5(shkurtuar si Gt5)do t'jetë edicioni i pestë i
i lartë vlerësuar si një seri e papërsëritshme e video lojërave me gara.
Eshtë planifikuar që të lëshohet në treg në mars të 2010
në Japoni,e më vonë në Amerikën e Veriut dhe Evropë.
Kjo lojë është në zhvillim e sipër,dhe do botohet nga "Sony
Computer Entertainment për Playstation 3.

Për herë të parë një regjim online do të jetë në dispozicion në lojë,me kpacitet
16 lojtarë.Dy dëmtime mekanike dhe të jashtme janë konfirmuar.
Kjo lojë ka vetura të vërteta,jo të animuara,por ka shum pak opcione.Disa nga
to janë ; "Lojë e re",dhe "Luaj Online".Kjo lojë gjithashtu
në lojë të re,ka vetëm një gjiro të shkurtër.Pritet që nga viti 2011 të dalë versioni
GT6,i njejtë me GT5,vetëm se do ketë më shumë opcione,më
shumë gjiro,etj...

Përktheu dhe Përshtati
~ Amar Syla ~
Back to top Go down
View user profile http://piratex.board-directory.net
 
Gran Turismo 5 for Ps3
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» GRAN'S NEW PLEA: I DON’T WANT PEOPLE TO EVER FORGET MY MADDIE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pir[A]teX :: Piratex - Pc Games :: Console-
Jump to: