Pir[A]teX

.
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Assasin's Creed for Ps3

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 21
Join date : 2010-01-06
Age : 21
Location : Prishtina

PostSubject: Assasin's Creed for Ps3   Thu Jan 07, 2010 2:00 pmKjo është një lojë e re për Playstation 3,e quajtur "Assasin's Creed".

Përshkrimi:

Ubisoft(Kompania e Prodhimit),njeh shumë mirë të qenit të padukshëm.
Ajo natyrisht di edhe lëvizje të mrekullueshme akrobatike.
Për fat të mirë,ajo qokollatë dhe margarinë kikiriku u
përzien aq mirë për të bërë të shijshmin
"Assasin's Creed".Me lëvizje marramendëse dhe
sulme shkatërruese,Altari(Personazhi) u bë njëri nga
heronjtë më të njohur të video lojërave.S'mund të presim
që të shohim kush është tjetri që do të vdesë nga shpata e tij...
Back to top Go down
View user profile http://piratex.board-directory.net
 
Assasin's Creed for Ps3
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Assassin's Creed 2 Roleplay Forum
» Assassins Creed Revived

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pir[A]teX :: Piratex - Pc Games :: Console-
Jump to: