Pir[A]teX

.
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Barcoleta me Bjondina

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 21
Join date : 2010-01-06
Age : 21
Location : Prishtina

PostSubject: Barcoleta me Bjondina   Thu Jan 07, 2010 2:20 pm

Ky sektion osht i dedikun per adhurust e barcoletave me bjondina...
Back to top Go down
View user profile http://piratex.board-directory.net
Admin
Admin


Posts : 21
Join date : 2010-01-06
Age : 21
Location : Prishtina

PostSubject: Re: Barcoleta me Bjondina   Thu Jan 07, 2010 2:23 pm

Qe disa barcaleta me bjonde

1) Pse biondinat vene nje kokerr sheqer nen koke para se te flene ?

Qe ta bejne gjumin e embel !!!!!!!
_________________________________________________________

2) Pse Bjondina kur te bene nevojen i ndahet m**i ne dy pjese?

Sepse ka harruar mercedeskat veshe.
__________________________________________________________

3) Pse bjondina kur lahet iken me vrap?

Se ka perdorur shampo wash&go .
___________________________________________________________
4) Pasi te vdes Bjondina ia bashkojne kembet edhe aty shkruan, me ne fund te bashkuara
__________________________________________________________________________
5) Vendosen dy bjonde te shkonin ne teater. Shkojne per te blere biletat hyrese dhe shitesja ke dera i pyet: Per Hamletin???
Bjondet: Jo, jo, per ne te dyja
______________________________
6) Bisedojne dy bjonde per rastin qe nje nate me pare kishin ikur dritat.
I thote e para: Imagjino, dy ore kam ngelur ne ashensor..
E dyta: S'eshte gje ajo... une isha ne nje shopping centre dhe kam ndenjur dy ore ne shkallet levizese sepse iken dritat.
______________________________
7) Pse i ka bjondja floket e lagura cdo nate?
-Sepse e puth peshkun e saj ne akuarium per nate te mire.
___________________________________________________
Cool Pse bjondja i mbyll syte para pasqyres?
Qe te shohe veten si duket kur flen
_______________________________
9) Dy bjonde ishin shtrire ne nje krevat. Shtynin njera-tjetren ngaqe ishte vendi pak i ngushte. Bie njera nga krevati dhe i thote kjo tjetra: Hajde tash ne krevat se u liru pak vend
___________________________________________________________________
10) Perse bjondja e merr kompjutorin ne spital?
Qe ti heqin viruset
______________________
11) Ku eshte dallimi midis bjondes dhe TETRISIT?
Tetrisi mund te pauzoje ndonjehere.
_______________________________________

12) Hyp bjondja ne autobus dhe i thote nje plakut. Do ngriteshe qe te ulet nje femer shtatzene? E sheh plaku e sheh... nga koka tek kembet dhe i thote: Me sa shoh une ti s'je shtatzene?
Jam jam - tha bjondja - qe 20 minuta qe jam shtatzene..
_________________________________________________

13) pse bjondes i dhemb syri majte sa here qe pi caj?
se harron me heq lugen nga filxhani
__________________________________

14) Bjondja ne avion
Nje here nje bjonde diku nga nje vend i Europes fiton nje llotari per te shkuar ne New York.
Bjondja kishte nje bilete economy class. Por kur hyn ajo pa qe karriget ne zonen e mbyllur me perde ishin me te medha dhe me te rehatshme se ate te economy class dhe vendos qe te ulet ne nje nga te parat. Duke pare nje gje te tille disa nga stjuardesat me rradhe u perpoqen qe ta largonin bjonden nga ku ishte ulur per ne vendin e saj. Por bjondja nuk pranonte qe nuk pranonte duke thene qe 'Une kam fituar llotarine dhe do te shkoj ne New York'. Me ne fund nje nga stjuardesat shkon ne kabinen e piloteve dhe shpjegon se si e kishte hallin. Njeri nga kapitenet e pyet se si eshte zonja. Me te degjuar qe ishte bjonde i thote:
-Degjo me lini mua te flas me te pasi gruaja ime eshte bjonde dhe une di se se te merrem vesh me te....hahaha... ...KOPANI...
Ai shkon atje pershperit dicka ne veshin e bjondes dhe bjondja menjehere shkon ne vendin e saj. Te habitur te gjithe stjuardesat e pyesin se si kapiteni arriti ta bindte bjonden. Ai pergjigj:
-Shume thjesht:i thashe qe; 'Kjo pjese e avionit nuk shkon ne New York'.
ahahahahhahahaahahahahah kjo me ka pelqy me shume nga te gjitha

______________________________________________________________

15).Perse nje bjonde nuk arrin dot te telefonoje?
Sepse shtyp 69 dhe harron numrat e tjere!
_________________________________________
16).Si quhet nje bjonde qe i ngjyros floket te zinje?
Inteligjenc Artificiale
_____________________
17).Vete kokekuqja te vizitohet dhe i thote doktori..e dashur je shtatezane, dhe meqe burri ka ndejtur siper teje gjate aktit seksual do te dali femija cun..brunes i tha, meqe ti ke ndejtur siper burrit femija do te dali goc..bjondja filloj te qante, dhe e pyet doktori po ti ca ke pse qan?- i thote kjo..po une qe e kam bere "doggy style" dmth stilin e qenit, do bej kelysha?
__________________________________________________________________
18).Pse bjondet nuk lahen me uje te nxehte???
Mjegullohet pasqyra
____________________
19).Cfare eshte shkruajtur mbi varrin e nje bjonde?
Kjo ehste nata e pare qe un po fle vetem
____________________________________
20).Dy bjonde u bene gati te veshura te ngjeshura per te vajtur ne club!
Dalin pershjashta edhe ndalojne nje taxi.
Kur futen brenda, i pyet shoferi:
-Ku do vemi vajza?
Kto te habitura shikojne njera tjetren edhe thone:
-Ca, do vi edhe ky me ne????
_________________________________________
21).Nje bjonde shkon ne dyqan dhe pyet shitesin:
- me fal sa kushton ky televizori
Shitesi pergjigjet: -Nuk shesim per bjondet
Te nesermen ndryshon ngjyren e flokeve dhe kthehet perseri ne dyqan dhe pyet perseri:
-me fal sa kushton ky televizori
dhe shitesi perseri: nuk shesim per bjondet
-Me fal po nga e di qe jam bjonde
-Sepse ky nuk eshte televizor por furre me korent !
______________________________________________
22).Skon nje bionde per te blere suxhuk... dhe i thote shitesit: me jep nje meter suxhuk!!!
- je ne terezi ti moj, se shesim me meter po me kile!
- mire atehere me jep nje kilometer! - thote biondja.
_______________________________________________

23).Pse s'flet bjondja kur ben sex?
se nena i ka thene mos fol me njerez te panjohur!
Back to top Go down
View user profile http://piratex.board-directory.net
 
Barcoleta me Bjondina
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pir[A]teX :: FunTime :: Barcoleta-
Jump to: