Pir[A]teX

.
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Rregullat !

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 21
Join date : 2010-01-06
Age : 21
Location : Prishtina

PostSubject: Rregullat !   Thu Jan 07, 2010 11:42 pm

1.Secili program/antivirus duhet të përmbajë përshkrim të shkurtë,dhe të tregohet se qfarë funksioni ka.
2.Secili program/antivirus duhet të përmbajë një foto.
3.Nëse ka mundësi,tregoni edhe si përdoret.
4.Ndalohet postimi i programeve pa link,sepse do fshihen.
5.Ndalohet shitja e programeve/antivirusave(kur e poston pa link dhe jep ofrtë për ta blerë).
6.Linkat duhet të jenë nga disa weba të njohur si mediafire,megaupload,speedyshare,filestube,etj..(jo rapidshare ose plunder)
7.Linkat tjerë nga webat që nuk i përmendëm më lart pranohen,por në fillim duhet ti testoni se a kanë virusa.

Rregullat u shtuan nga stafi i PirateX. ~ Amar Syla ~
Back to top Go down
View user profile http://piratex.board-directory.net
 
Rregullat !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pir[A]teX :: Tutoriale & Programe :: Programe & Antivirusa-
Jump to: