Pir[A]teX

.
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Counter Strike KPS+update

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 21
Join date : 2010-01-06
Age : 21
Location : Prishtina

PostSubject: Counter Strike KPS+update   Wed Jan 06, 2010 9:20 pm

Counter Strike osht i bom prej hajres Very Happy dhe i falenderohemi shum shum Very Happy

Ky konter ka shum treja .


1. Direkt linkat per me hi ne servera fixed.
2. Jos.wad added
3. New backround
4. New loading dialog (Thanks dukk, Longhorn)
5. IGA.dat added and METADATA ERROR fixed.
6. Map pack`s included:
6.1 Public map pack
6.2 Awp map pack
6.3 Deathrun map pack

Kliko ktu per download

qe edhe foto qysh doket(na falni per madhesinë)

Counter Strike 1.6 KPS v1.0 Update to 1.4

Djem ktu eshte i bon Update per CS 1.6 KPS cili ka ndryshime edhe disa rregullime qe ju duhen nuk eshte Version i ri i KPS po eshte nje Update qe i duhet kti version-i ktu do tju trregoj qka kom shtu qka ka te re ne kete Update. Djem kom bisedu me war_ning eshte eshte leju qe te bohet ky Update sepse dihet CS 1.6 KPS eshte bere prej war_ning edhe ai si me thon ka drejt per kete emer CS 1.6 KPS, pritet qe nga fillimi i 2010 ta dal edhe Versioni i 2 (II) i CS 1.6 KPS nga war_ning besoj qe do te bashkpunojm bash per kete version BRAVO per punen qe po bon war_ning edhe te gjith ata qe po kontribojin per GAMING.

Qa eshte Update ka disa qe nuk e kuptojn Ata te cilet e kan te Download dhe te Instalune CS 1.6 KPS FINAL vetem e download kete update edhe i shtoni e i rregulloni kto gjera qe do ti qes se qka permban ky update SETUP eshte 20MB e keni direct link.

Version: 1.4
Release: 12/10/2009

- CS 1.6 KPS v1.0 To | Update v1.4 -

- NEW: MasterServer | Cila ju lejon te luni ne me shum se 4000 Servera te thyer per protocol 48 ne KPS FINAL MasterServer e vjeter i keni pas vetem 17 Server (Internet Online) ku ne kete liste ekom shti edhe Kosova Public Server.
- NEW: Version i ri i Counter Strike.exe | Build 4554.
- NEW: Emulator 9.81 ( te vjetrin e keni 9.80 Beta)
- NEW: Protocol 48 Te Riun.
- NEW: Eshte shtu Opcioni i Leshimit Te Lista e Serverave ne LAN Mode.
- NEW: Backgorund By: dukk ( te cilin e pershendes shum per kete Background)
- NEW: Muzik e Re ne Fillim Te Lojes
- NEW: Tingull I ri i Butonave dhe Clikimeve
- NEW: Models e Player Jan ata Origjinal FIX Te CSZ po ka Logo te shtune ne uniforma te KPS-Hosting
- NEW: ICON e re e kom shti ne Counter Strike.exe(icon design by: wtfsm4rTBA)
- NEW: Logo Spray (KPS-HOSTING)
- NEW: Automatik eshte Shtu en Config KPS FPS Booster (cila te ndihmon qe disa effekte te ndalet qe mos te ulet FPS gjat Lojes)
- FIX: sv_lan 0 enforce
- FIX: Ne Folderin KPS FIX e keni Fix-s per ta kthy Video ne 32BIT (une kom kriju nji RegFile qe gjat Setup juve ju ndriqet problemi me 32Bit ku atomatikisht ju kthehet prej 16Bit ne 32Bit) kto tjerat jan manualisht kujt ti novojiten si , MouseFix, OpenGL, SteamFix Rate, Direct3d.
- FIX: Jan Ndreq Krejt VALVE RESOURCE File.
- FIX: GameMenu Eshte Ndrru Emri i Oaza Game Center NE KOSOVA PUBLIC SERVER II
- FIX: Commander Menu | eshte shtu Bot Menu plus eshte Shtu emri i KPS II
- Update: ky update ka mrena edhe KPS GUI V2 (Graphical User Interface).
- SHTU: motd (KPS LINKS).
- HLDS and HLTV Punojn
- Ads Eshte Fshi.

Ktu do ti Qes edhe do Screenshot se qysh doken ndryshimet

SETUP:BACKGROUND & GUI v2
Players CT & T


LOGO:ICON:
Kliko këtu për download !!
Back to top Go down
View user profile http://piratex.board-directory.net
 
Counter Strike KPS+update
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Counter-strike looking Banner [DONE] thx Jalokim ;)
» Update of Nov 16 & 17 Court Case
» WWII radiation counter
» Haleigh Cummings update: Tommy Croslin says he knows who killed Haleigh
» Lisa Irwin Update: Case Solved?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pir[A]teX :: Piratex - Cs :: Cs Applications-
Jump to: