Pir[A]teX

.
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 NickName për Cs

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 21
Join date : 2010-01-06
Age : 21
Location : Prishtina

PostSubject: NickName për Cs   Wed Jan 06, 2010 9:33 pm

Kjo temë osht e dedikume atyne që nuk kan nick tvetin për cs.

Në linkun në vijim,e shkruani emrin tuaj,dhe makina ju gjen nji nik shum te fort...

Kliko këtu për të gjetur nikun ton...
Back to top Go down
View user profile http://piratex.board-directory.net
 
NickName për Cs
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» separate username and nickname ?
» Lost color nickname
» Nickname Color
» My Nickname has auto-changed??? How to restore it ???

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pir[A]teX :: Piratex - Cs :: Counter Strike-
Jump to: