Pir[A]teX

.
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Rregullat e Forumit

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 21
Join date : 2010-01-06
Age : 21
Location : Prishtina

PostSubject: Rregullat e Forumit   Thu Jan 07, 2010 1:03 pm

Rregullat e Forumit!

- Keni respekt ndaj njëri tjetrit.

Mos nënvlersoni asnjë anëtar , post apo temë.

Çdo postim duhet te jetë në temën perkatëse ose do levizet/fshihet.

Nuk lejohet asnjë lloj materiali pornografik , erotik.

Ndalohet çdo ofendim feje , ngjyre dhe nacionaliteti.

Ndalohet rreptesisht postimi i dyfisht.

Të gjithë ata, të cilët do të kenë sjellje abuzive ose ata, të cilët do të krijojn telashe nuk do të tolerohen.

Reklamimi i websiteve komercial nuk është i lejuar!
Nëse dëshironi ta reklamoni sajtin tuaj komercial, kontaktoni administratorët. Kjo poashtu parasheh edhe webmastera të websiteve tjerë, të cilët reklamojnë veten në forum. Nëse e bëni këtë, do të jeni të anuluar dhe të gjitha mesazhet e juaja do të largohen nga forumi.

Kohë pas kohe do të ketë ndryshime në regulla deri sa t'i formulojmë për
krejt problemet eventuale qe paraqiten prandaj ju kisha lut qe te shiqoni
këtë post her pas here!

Ndëshkimet!

Ai i cili nuk i përmbahet ndonjërës nga rregullat e lartpërmendura , së pari do ti tërhiqet vërejtja nga adminat/moderatorët , por nese prap vazhdon dhe përsërit gabimin e njejt do të ket ndëshkim me BAN prej 5 ditësh!
Nëse ndodh që pas riaktivizimit të userit ai përsëri vazhdon me të vjetrën do të ndëshkohet me BAN permanent!

Ju falemderit per mirekuptim ,
Me respekt nga stafi i PirateX.
Back to top Go down
View user profile http://piratex.board-directory.net
 
Rregullat e Forumit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pir[A]teX :: Piratex - Rules/Rregullat :: Rregullat e Forumit-
Jump to: