Pir[A]teX

.
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Rregullat !

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 21
Join date : 2010-01-06
Age : 21
Location : Prishtina

PostSubject: Rregullat !   Thu Jan 07, 2010 2:34 pm

Rregullat per barcaleta dhe postimet e tyra jan:

1.Ndalohet postimi i barcaletave që nuk janë në kategorinë e tyre
2.Ndalohet postimi i barcoletave me numër të madh të fjalëve banale.(Përpos në Sektionin e barcaletave të pista).
3.Ndalohet postimi i temave tjera në këtë sektion.

~Rregullat i shkroi "Amar Syla"
Back to top Go down
View user profile http://piratex.board-directory.net
 
Rregullat !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pir[A]teX :: FunTime :: Barcoleta-
Jump to: